• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • luksuzan
    • opremljen
    • grijanje na plin
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 203.200 KM, 32,00 m2 cca 6350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 535.400 KM, 77,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 195.000 KM, 62,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban, svijetao i prijatan stan površine 62 m2, smješten u ulici Dr. Vojislava Đede Kecmanovića, naselje Starčevica, Banja Luka, preko puta kafića Comodo. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 202.700 KM, 32,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.500 KM, 23,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, OKOLICA, 378.000 KM, 105,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera, osiguravajući čvrstoću i dugovječnost....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 381.000 KM, 61,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 124.900 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka vam predstavljamo potpuno novi stil života u ekskluzivnom PARK RESIDENCE naselju u Kotor Varošu, na odličnoj lokaciji, Ulica Cara Dušana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.100 KM, 31,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 67.400 KM, 29,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 329.000 KM, 47,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 213.200 KM, 33,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 224.800 KM, 35,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.400 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 91.900 KM, 48,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 40,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 193.300 KM, 45,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - Dvosoban stan 45m2 - Naselje Sunce ; Naselje Sunce .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.300 KM, 35,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.100 KM, 23,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.200 KM, 32,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 769.400 KM, 59,00 m2 cca 13040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje luksuzno opremljen apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 398.900 KM, 103,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

NOV, NEKORIŠĆEN - dvoetažni troiposoban stan - početak Lauša - PRODAJA ; Lauš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 232.000 KM, 33,00 m2 cca 7030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem apartman u Wellnes-Spa Aparthotelu na Jahorini. Kompletno opremljen i u ustaljenom sistemu izdavanja od strane hotela. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.500 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 373.600 KM, 130,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX iz ponude izdvaja USELJIV penthouse sa otvorenim pogledom koji oduzima dah! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 340.500 KM, 49,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 251.900 KM, 40,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 303.200 KM, 43,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem potpuno opremljen stan u Trebinju, 1 km udaljen od centra grada, naselje Gradina, ulica Knez Mihailova. Stan ima lijep pogled i mnogo prirodne svjetlosti, orijentacija jug i zapad. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 231.400 KM, 90,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>